পোহৰ-ছবি

এই মাহৰ শিল্পী নৱজিৎ ভূঞা

নৱজিৎ ভূঞা বৰ্তমানে অসম চৰকাৰৰ স্থানীয় হিচাপ-পৰীক্ষা বিষয়াৰ কাৰ্যালয়ত কৰ্মৰত। দৰ্শনত স্নাতকোত্তৰ হোৱাৰ পিছতেই ফটোগ্ৰাফী ক্ষেত্ৰখনকেই নিজৰ কৰ্মক্ষেত্ৰ হিচাপে বাছি লোৱাৰ মন আছিল যদিও সুযোগৰ অভাৱত সেয়া হৈ নুঠিল। তথাপি ফটোগ্ৰাফী জীৱনৰ এটা অংশস্বৰূপ হৈ পৰা শ্ৰীভূঞাই কৰ্মজীৱনৰ ব্যস্ততাৰ মাজতে সময় উলিয়াই ফটোগ্ৰাফীৰ চৰ্চা অব্যাহত ৰাখিছে। চিত্ৰাংকন আৰু লেখা-মেলাতো শ্ৰীভূঞাৰ অভিৰুচি আছে। শিল্পীৰ ঠিকনা: কাহিলীপাৰা, গুৱাহাটী, ই-মেইল: jugalnj@gmail.com

  ডাঙৰকৈ চাবলৈ ছবিত ক্লিক কৰক  

 


 এই শিতানত প্ৰকাশৰ বাবে আপুনি তোলা ছবিও আমালৈ পঠাব পাৰে। কমেও ১৬খন ছবি আমালৈ প্ৰেৰণ কৰক এই ঠিকনাত: photos@nilacharai.com/ nilacharai@yahoo.com অথবা আপোনাৰ ছবি থকা ফটো শ্বেয়াৰিং চাইটৰ আপোনাৰ ষ্ট্ৰিমৰ ঠিকনা দি নীলা চৰাইত প্ৰকাশৰ বাবে অনুমতি সহ আমালৈ এটা ই-মেইল প্ৰেৰণ কৰক।

আপোনাৰ আৰু ভাল লাগিব পাৰে:

AKCA-BRabha-Cover150x80

আমাৰ ই-মেইল তালিকাত যোগ দিয়ক আৰু বিনামূলীয়াকৈ ই-বুক লাভ কৰক !


আমাৰ ই-মেইল তালিকাত যোগ দিয়ক আৰু প্ৰীতিৰ চিন স্বৰূপে বিষ্ণুপ্ৰসাদ ৰাভাৰ 'অসমীয়া কৃষ্টিৰ চমু আভাস' ই-বুক (ই-পাব/ মবি/ পিডিএফ) ৰূপত পাওক বিনামূল্যে !

আমি আপোনাৰ ই-মেইল ঠিকনা নিশ্চিত কৰিব লাগিব। আমি এইমাত্ৰ আপোনালৈ এটা ইমেইল প্ৰেৰণ কৰিছোঁ; সেই ইমেইলত দিয়া লিংকত ক্লিক কৰি আপোনাৰ চাবস্ক্ৰিপশ্যন প্ৰক্ৰিয়া সম্পূৰ্ণ কৰক।

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz